Wednesday, April 13, 2016

Podľa Baba Yanga 2016 bude rokom, že "moslimovia budú napadnúť Európu".

Ona bola pochovaná na cintoríne v Saint bulharskej cirkvi päťke v Rupite regióne. Záujem Vangelia Pandeva Dimitrova v politike nebol náhodný.
Vanga.jpg

https://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga

Narodila sa na území súčasnej Macedónsko - krajine, ktorá bola jablko sváru dlhé roky medzi Tureckom, Gréckom, Bulharskom a Srbskom. Jej rodný kraj zažil obe svetové vojny, v ktorom Bulhari a Srbi bojovali v rôznych táboroch.

 Ona bola vždy považovaná za jednu z najväčších vizionárov dvadsiateho storočia kvôli presnosti, s ktorým predpokladaným v predstihu mnoho z veľkých svetových udalostí. Ona bola známa v tomto regióne ako "Nostradamus Balkánu".
Vanga Bulgarian Bulgaria World

Vanga začal robiť predpovede, keď jej bolo 16. Pomohla jej otec nájsť ovcu ukradnutý z stáda. Ona za predpokladu, podrobný opis dvore, kde sa zviera je skrytý zlodeji. Jej schopnosti predvídať nadobudol tvar potom, čo sa obrátila 30.

Mnoho štátnik navštívil Vanga. Adolf Hitler volal na jej jeden deň. Opustil svoj dom pri pohľade trochu rozrušený.

Vanga zomrel v roku 1996 a predpovedal mnoho z hlavných globálnych šokov, ako tsunami z roku 2004 alebo útoku na Twin Towers. A teraz sa zdá, že posledný znamenie, aby začala byť splnené:
 Podľa Baba Yanga 2016 bude rokom, že "moslimovia budú napadnúť Európu".

 Yanga Baba prorokoval, že v roku 2018 bude Čína je prvý "super moc" vo svete, pričom vedenie z už opotrebovaný U.S. plus,

 dodala, v tom istom roku bude vesmírna sonda odhaliť "novú formu energie" v planéte Venuši.

Ale to nie je koniec príbehu, veľký veštec dokonca povedal, že sa veci začnú zhoršovať pre U.S., a že "African American" prezident bude "posledná" úradujúci predseda severnej krajiny. "African American" prezident by bol posledný pôsobiaci prezident USA"Vangelia Pandeva Dimitrova tiež predpovedal útoky na Twin Towers,

keď v roku 1989 povedala: "Hrôza, hrôza! Americkí bratia klesnú potom, čo bol napadnutý oceľovými vtákmi. Vlci budú vyť v kroví, a nevinná krv bude tryskajúce. "(1989) sa stalo, ako sa očakávalo. Svetové obchodné centrum Towers v New Yorku sa zrútila po teroristických útokoch z 11. septembra 2001. Veží WTC bol nazvaný "dvojičky" alebo teroristi išli dopravných lietadiel "bratia." - "Oceľové vtáky" - do veží. "The Bush" samozrejme týka priezvisko súčasného americkom prezidentovi.


Ona tiež očakával ničivé cunami v roku 2004, ktorá zasiahla thajskej pobreží ", čo je veľká vlna sa bude týkať veľkého pobrežie s ľuďmi a na dedinách, kde všetko mizne pod vodou."
Výsledkom obraz pre zničenej krajine
 Povedala tiež, že v roku 2023 obežná dráha Zeme by sa zmenila, čo by "topiť póly" a zapálil v "Stredného východu"

Stará žena povedala: "Great islamská vojna" by začala v Sýrii vyvrcholil úplnú kontrolu nad Rímom, v 2043.

 Tiež uviedla, že by byť stanovená definitívna kalifát a že Európu "by prestala existovať", aby sa stal kontinent "takmer prázdne" a "pustatiny nemajú akúkoľvek formu života. " Jedným z najviac šokujúce predpovede bol vyrobený v roku 1980. slepá stará žena povedala: ". Na prelome storočí, v auguste roku 1999 alebo 2000, Kursk bude pokrytý vodou a celý svet bude plač nad ním" predikcie nedávalo žiadny zmysel vtedy.

O dvadsať rokov neskôr, to robilo hrozný zmysel. Ruská jadrová ponorka zahynula pri nehode v auguste roku 2000. čiastkového bol pomenoval podľa mesta Kursk, ktorá v žiadnom prípade by mohlo byť pokryté vodou.


Medzi mnohými predpovediam, tam sú niektoré docela exotické, ako je napríklad zabezpečenie, že cudzinci budú pomáhať človeku žiť pod vodou v 2130,

alebo prípadného vojna na Marse v 3005.

A konečne, snáď najfantastickejšie doteraz najviac apokalyptické:

Vanga istí, že tam bude na Zemi nikto neprežil, circa 3797.

Tu opustíme zoznam predpovedí v nasledujúcich rokoch:

 A čo si myslíte vy?

Vanga sa usadil v bulharskom Petrich počas 1930, kde predpovedal začiatok druhej svetovej vojny. Jej ohlas šíril veľmi rýchlo po celom Bulharsku a jeden deň ona bola navštívená kráľ Boris III. Vanga varoval kráľa proti účasti Bulharska vo vojne. Bulharskí politici Nepočúval: krajina pripojila Hitlerovi a potom sa ocitla medzi porazených. Až po vojne patronát ZSSR, ktorý zachránil Bulharsko z územného roztrhanie. Bulharskí politici, ktorí navštívili Vanga, šíriť správy o prorokyňa s ich kolegami z iných krajín. V dôsledku toho, Vanga sa stal známy na celom svete.

Zoznam udalostí, ktoré jej predpovedal tak presne, je naozaj impozantný.
 Kráľ Boris III ju znovu navštívil v roku 1942 a 1943. slepá žena (jej bolo tridsať vtedy) oznámili kráľovi, že zomrie 28. augusta 1943.
 Vo februári 1943 povedala kráľovi, že mohla vidieť červenú vlajku nad jeho paláca. Jej predpovede sa naplnili. Kráľ Boris III zomrel 28. augusta, a červená vlajka bola zvýšená nad Sofii na jeseň roku 1944.
 Bulharsko stali socialistická krajina. V socialistickom Bulharsku, kde Vanga strávila väčšinu svojho života, ľudia zaobchádza jasnovidci a mystiky väčšinou negatívne. Komunisti veria, že Vanga sa šíri povery, rozptyľujúce ľudí od budovania socializmu.
 Na jeseň roku 1952, prorokyňa ocitla v problémoch, keď povedala, že Jozef Stalin by ísť do podsvetia. Vanga bol uväznený v dôsledku tejto predpovede, aj keď nie na dlho. Proroctvo sa naplnila - Sovietsky generalizmus zomrel naozaj. Stalinova smrť nezachránila prorokyňu z politického prenasledovania, hoci.
Skutočnosť, že Vanga bol rodák z Macedónska (Juhoslávie) bol strašenie myseľ bulharských špeciálne služby. Bulharsko bolo s veľmi napäté vzťahy s Josip Broz Titovej Juhoslávie, ktorý dal bulharský tajná služba dôvod sa domnievať, že prorokyňa bol agent západného suseda.

V roku 1970, bulharskej špeciálne služby aj naďalej zbierať kompromitujúce materiály proti Vanga. potom, čo hľadal ju domov a našiel 90.000 Levs, čo bolo obrovské množstvo peňazí za socialistickú krajinu.

 Vanga nebol uväznený, ale ona bola opísaná v správach ako zaostalé a drzým ženy. Tam boli vysoko postavených činiteľov v krajine, ktorí bránili Vanga. Mnohí v Bulharsku stále pamätať príbeh, keď úradník stratil svoj kufrík s dôležitými dokumentmi. Polícia a špeciálne služby nemohol nájsť prípad, takže museli požiadať o pomoc Vanga. Prípad bol nájdený, a prorokyňa získal s listom vďačnosti. Všeobecne možno povedať, že orgány socialistického Bulharska zaobchádzané odlišne Vanga.

 Na jednej strane, komunistická ideológia vyrobené úrady bojujú proti "čarodejnicu." Na druhú stranu, miestne elity si uvedomil, že by mohli vytvárať zisk na Vanga. Špeciálne služby vzal jej návštevníkov pod kontrolou a začal zbierať 10 Levs z bulharských a 50 $ - od zahraničných návštevníkov. Ekonómovia spočítali, že Vanga priniesol 9 miliónov Levs bulharskej štátnej pokladnice. V roku 1967, Vanga bol zamestnaný na neexistujúci pozícii ako "štátny úradník." Jej život vzal taký obrat vzhľadom na úsilie vyvíjané dcérou vtedajšieho Bulharský líder Todor Živkov, Ljudmila Zhivkov. Ludmila sa zaujímal o ezoterických náuk a navštívil prorokyňa mnohokrát.

Ljudmila teší veľkej popularite v krajine. Ona vyvinula veľmi vrelé priateľstvo s Vanga sama. Na začiatku roka 1979 Vanga povedal, že Ljudmila Zhivkov zomrie pri autonehode. Špeciálne služby snažili zabrániť tragédii, ale nepomohlo to. Zhivkov prežil autonehodu, ale potom zomrel o dva roky neskôr. V roku 1987, kedy Todor Zhivkov ešte vládnuť krajine,
Vanga predpovedá zásadné zmeny pre národ prísť. Povedala, že Bulharsko bude mať čoskoro ďalšie vodcu, prominentnej vedca, ktorý by nebol zástancom doktríny Leninova.

 V roku 1992, bulharský filozof Žeľu Želev sa dostal k moci v krajine. Socialistického režimu v Bulharsku zrútil a krajina pokračovala vo svojom vývoji týchto noriem EÚ a NATO. Vanga bola predpovedá hlavný politické dianie na celom svete.
Ona predpovedal invázii sovietskych vojsk v Československu, atentáty na americký prezident John F. Kennedy, indickej premiéri Indira a Rajiv Gandhi, kolaps Anastasio Somoza diktatúry v Nikarague a mnoho ďalších historických udalostí.

 V súčasnej dobe mnoho Rusov, či Vanga proroctvo o Rusku sa má stať skutočnosťou nejaký deň, alebo nie. V roku 1979, počas svojho stretnutia so spisovateľom Valentin Sidorov, Vanga povedal: "Všetko bude topiť, ako keby ľad, jediný zostanú nedotknuté - Vladimírovho sláva, sláva Ruska. Príliš veľa je priniesol obeť.

Nikto nemôže zastaviť Rusko. Všetky budú odstránené jej z cesty, a to nielen bude zachované, ale tiež sa stane pánom sveta. "

 Pred svojou smrťou v roku 1996, Vanga opäť predpovedal slávnu budúcnosť Ruska. Podľa bulharskej jasnovidec, bude Rusko jedinou svetovou superveľmocou.

Odborníci vypočítali, že 68 percent jej proroctvo prišlo pravdivý. Môžeme len čakať a uvidíme, či jej ďalšie proroctvo stanú skutočnosťou alebo nie.

Vďaka za čas prečítať tento článok. Ak ste našli tieto informácie užitočné, prosím podeľte so svojimi priateľmi a rodinou. Vaša podpora v našom úsilí o zdieľaní bezplatné informácie by sa veľmi páči (cez viralalternativenews.com).

No comments:

Post a Comment