Wednesday, April 13, 2016

 згідно Baba Янгі, 2016 рік буде роком, що "мусульмани вторгнуться в Європу".

Вона була похована в церковному Санкт-болгарської церкви Petca в Рупіте регіоні. Інтерес Vangelia Pandeva Dimitrova в політиці не випадково.
Vanga.jpg

https://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga

Вона народилася на території сучасної Македонії - земля, яка була яблуком розбрату протягом багатьох років між Туреччиною, Грецією, Болгарією і Сербією. Її батьківщина пережила дві світові війни, в яких болгари і серби боролися в різних таборах.

 Вона завжди була визнана одним з найбільших фантастів ХХ століття через точності, з якою вона чекала заздалегідь багато з великих світових подій. Вона була відома в регіоні як "Нострадамус Балкан".
Ванга Болгарський Болгарія Світ

Ванга почав робити прогнози, коли їй було 16 років вона допомагала батькові знайти вівцю, вкрадену у стада. Вона представила докладний опис двору, де тварина будучи захована від злодіїв. Її повноваження передбачення оформилося після того, як вона виповнилося 30 років.

Багато державний відвідали Вангу. Адольф Гітлер назвав її один день. Він покинув її будинок виглядав досить засмученим.

Ванга померла в 1996 році і передбачив багато з основних глобальних потрясінь, таких як цунамі 2004 року або нападу на вежі-близнюки. А тепер, останній знак, здається, починають виконуватися:
 згідно Baba Янгі, 2016 рік буде роком, що "мусульмани вторгнуться в Європу".

 Yanga Баба передбачив, що в 2018 році Китай стане першим "наддержава" в світі, беручи на себе провідну роль з уже зношеної резидент США, плюс,

 додала вона, в тому ж році космічний зонд виявлять "нову форму енергії" в планети Венера.

Але це не кінець історії, великим провидцем, навіть сказав, що ситуація почне погіршуватися для резидент США, і що "Афроамериканець" президент буде "останнім" діючий президент північної країни. "Афроамериканець" президент буде останнім виконуючий обов'язки президента США"Vangelia Pandeva Dimitrova також передбачив атаки на вежі-близнюки,

коли в 1989 році вона сказала: "Жах, жах! Американські брати будуть падати після того, як зазнали нападу з боку сталевих птахів. Вовки будуть вити в кущі, і безневинна кров буде литися. "(1989) Бувало, як прогнозувалося. Всесвітній торговий центр вежі в Нью-Йорку впали такі теракти 11 вересня 2001 року. Вежі ВТЦ були дубльовані «Близнюки» або терористи їздили пасажирські літаки "Brothers". - "Сталеві птиці" - в вежі. "Кущ", очевидно, відноситься до прізвища нинішнього президента США.


Вона також передбачив руйнівного цунамі в 2004 році, який вдарив тайського узбережжя, "Велика хвиля буде охоплювати велике узбережжі з людьми і селах, де все зникає під водою."
Результат Зображення для спустошеною землі
 Вона також сказала, що в 2023 році орбіта Землі буде змінюватися, що б «розтопити полюса» і підпалив в "Близький Схід"

Стара жінка сказала: "Велика Ісламська війна» почнеться в Сирії кульмінацією повний контроль над Римом, в 2043 році.

 Він також заявив, що буде створено остаточний халіфат і що Європа "припинить своє існування", щоб стати континент "майже порожній" і "пустирі, позбавлені будь-якої форми життя. " Одним з найбільш шокуючих пророкування було зроблено в 1980 році сліпа бабуся сказала: "На рубежі століть, в серпні 1999 або 2000 року, Курськ буде покрита водою, і весь світ буде плач над ним." пророкування не має ніякого сенсу тоді.

Двадцять років по тому, він зробив жахливий почуття. Росії атомний підводний човен загинув в результаті нещасного випадку в серпні 2000 року на південь був названий на честь міста Курська, які жодним чином не могли бути покрита водою.


Серед багатьох передбачень, є деякі досить екзотичні, такі як забезпечення того, щоб іноземці допоможуть людині жити під водою в 2130,

або можлива війна на Марсі в 3005.

І, нарешті, мабуть, самий фантастичний ще самий апокаліптичний:

Ванга запевнив, що не буде ніяких залишилися в живих на Землі, близько 3797.

Тут ми залишаємо список пророкувань на найближчі роки:

 І що ви думаєте?

Ванга оселився в Петрич Болгарії протягом 1930-х років, де вона передбачила початок Другої світової війни. Її слава поширилася дуже швидко по всій Болгарії, і в один прекрасний день вона відвідала царя Бориса III. Ванга попередив короля проти участі Болгарії у війні. Болгарські політики не прислухається: країна приєдналася до Гітлера, а потім опинився в числі переможених. Це було тільки повоєнна патронат СРСР, яке врятувало Болгарію від територіального розчленування. Болгарські політики, які відвідали Вангу, поширили новину про пророчиці з їх колегами з інших країн. В результаті, Ванга стала відома в усьому світі.

Список подій, які вона передбачила так точно, дійсно вражає.
 Король Борис III знову відвідав її в 1942 і 1943. сліпа жінка (вона була в її тридцятих тоді) сказав царю, що він помре 28 серпня 1943 року.
 У лютому 1943 року вона переказала цареві, що вона могла бачити червоний прапор над його палацом. Її передбачення збувалися. Король Борис III помер 28 серпня, а червоний прапор було піднято вище Софії восени 1944 року.
 Болгарія стала соціалістичною країною. У соціалістичної Болгарії, де Ванга провела більшу частину свого життя, люди ставилися до ясновидців і містиків в основному негативно. Комуністи вважали, що Ванга розтікалася забобонів, відволікаючи людей від будівництва соціалізму.
 Восени 1952 року пророчиця виявилася у великій біді, коли вона говорить, що Йосип Сталін пішов би в пекло. Ванга був поміщений у в'язницю в результаті цього передбачення, хоча і не надовго. Пророцтво збулося - радянський генералісимус дійсно помер. Смерть Сталіна не врятувало пророкиня від політичних переслідувань, хоча.
Той факт, що Ванга був родом з Македонії (Югославія) переслідував уми болгарських спецслужб. Болгарія була з дуже напружені відносини з Югославією Йосипа Броз Тіто, який дав болгарської секретної служби підстави вважати, що пророчиця був агентом західного сусіда.

Протягом 1970-х років, болгарські спецслужби продовжували збирати компрометуючі матеріали проти Ванги. Вони колись шукали її додому і знайшов 90000 левів, що була величезна кількість грошей для соціалістичної країни.

 Ванга не був укладений у в'язницю, але вона була описана в звітах як слаборозвиненою і зухвалої жінки. Були високопоставлені чиновники в країні, які захищали Вангу. Багато в Болгарії досі пам'ятають історію, коли чиновник втратив портфель з важливими документами. Поліція і спецслужби не змогли знайти випадок, тому їм довелося просити допомоги Ванги. Справа була знайдено, і пророчиця була нагороджена листом подяки. В цілому, можна сказати, що влада соціалістичної Болгарії лікування Ванга по-різному.

 З одного боку, комуністична ідеологія зробила влада боротися проти «відьом». З іншого боку, місцева еліта зрозуміла, що вони могли б зробити прибуток від Ванги. Спецслужби взяли її під контроль відвідувачів і почав збирати 10 лева болгарської і $ 50 - від іноземних відвідувачів. Економісти підрахували, що Ванга приніс 9 мільйонів лева до болгарської скарбниці. У 1967 році Ванга була використана для неіснуючої позиції в якості «державного службовця». Її життя прийняла такий оборот, завдяки зусиллям, що вживаються дочкою тодішнього болгарський лідер Тодор Живков, Живкова. Людмила була зацікавлена ​​в езотеричних навчаннях і відвідали пророчиці багато разів.

Людмила користуються великою популярністю в країні. Вона розробила дуже теплу дружбу з самої Ванги. У початку 1979 року Ванга каже, що Живкова б померти в автомобільній аварії. Спецслужби намагалися запобігти трагедії, але це не допомогло. Живкова пережив автомобільну аварію, але потім помер два роки по тому. У 1987 році, коли Тодор Живков був досі керує країною,
Ванга передбачила головні зміни для нації, щоб прибути. Вона сказала, що Болгарія буде найближчим часом ще один лідер, видатний вчений, який не був би прихильником доктрини Леніна.

 У 1992 році болгарський філософ Желев прийшов до влади в країні. Соціалістичний режим в Болгарії впав, і країна продовжила свій розвиток у відповідності зі стандартами ЄС і НАТО. Ванга передбачала основні політичні події, що відбуваються в усьому світі.
Вона передбачила вторгнення радянських військ у Чехословаччині, вбивства президента США Джона Ф. Кеннеді, індійський прем'єр-міністри Індіра і Раджив Ганді, крах диктатури Анастасіо Сомоси в Нікарагуа і багатьох інших історичних подій.

 В даний час багато російських цікаво, якщо пророцтво Ванги про Росію збутися в один прекрасний день чи ні. У 1979 році, під час зустрічі з письменником Валентином Сидоровим, Ванга сказала: "Все розтане, немов лід, тільки одне залишиться незайманим - слава Володимира, слава Росії. Занадто багато він приніс в жертву.

Ніхто не зможе зупинити Росію. Всі вони будуть видалені з неї на шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу ».

 До своєї смерті в 1996 році Ванга знову передбачив славне майбутнє для Росії. Згідно болгарська ясновидиця, Росія буде єдиною в світі наддержавою.

Фахівці підрахували, що 68 відсотків її пророцтва збулися. Ми тільки можемо почекати і подивитися, якщо інші її передбачення стають реальними чи ні.

Спасибі, що знайшли час, щоб прочитати цю статтю. Якщо ви знайшли цю інформацію корисною, будь ласка, поділіться ним з друзями і сім'єю. Ваша підтримка в досягненні спільної мети обміну безкоштовну інформацію була б оцінена (через viralalternativenews.com).
Vona bula pokhovana v tserkovnomu Sankt-bolharsʹkoyi tserkvy Petca v Rupite rehioni. Interes Vangelia Pandeva Dimitrova v politytsi ne vypadkovo.
Vanga.jpg

https://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga

Vona narodylasya na terytoriyi suchasnoyi Makedoniyi - zemlya, yaka bula yablukom rozbratu protyahom bahatʹokh rokiv mizh Turechchynoyu, Hretsiyeyu, Bolhariyeyu i Serbiyeyu. Yiyi batʹkivshchyna perezhyla dvi svitovi viyny, v yakykh bolhary i serby borolysya v riznykh taborakh.

 Vona zavzhdy bula vyznana odnym z naybilʹshykh fantastiv KHKH stolittya cherez tochnosti, z yakoyu vona chekala zazdalehidʹ bahato z velykykh svitovykh podiy. Vona bula vidoma v rehioni yak "Nostradamus Balkan".
Vanha Bolharsʹkyy Bolhariya Svit

Vanha pochav robyty prohnozy, koly yiy bulo 16 rokiv vona dopomahala batʹkovi znayty vivtsyu, vkradenu u stada. Vona predstavyla dokladnyy opys dvoru, de tvaryna buduchy zakhovana vid zlodiyiv. Yiyi povnovazhennya peredbachennya oformylosya pislya toho, yak vona vypovnylosya 30 rokiv.

Bahato derzhavnyy vidvidaly Vanhu. Adolʹf Hitler nazvav yiyi odyn denʹ. Vin pokynuv yiyi budynok vyhlyadav dosytʹ zasmuchenym.

Vanha pomerla v 1996 rotsi i peredbachyv bahato z osnovnykh hlobalʹnykh potryasinʹ, takykh yak tsunami 2004 roku abo napadu na vezhi-blyznyuky. A teper, ostanniy znak, zdayetʹsya, pochynayutʹ vykonuvatysya:
 z·hidno Baba Yanhi, 2016 rik bude rokom, shcho "musulʹmany vtorhnutʹsya v Yevropu".

 Yanga Baba peredbachyv, shcho v 2018 rotsi Kytay stane pershym "nadderzhava" v sviti, beruchy na sebe providnu rolʹ z uzhe znoshenoyi rezydent SSHA, plyus,

 dodala vona, v tomu zh rotsi kosmichnyy zond vyyavlyatʹ "novu formu enerhiyi" v planety Venera.

Ale tse ne kinetsʹ istoriyi, velykym provydtsem, navitʹ skazav, shcho sytuatsiya pochne pohirshuvatysya dlya rezydent SSHA, i shcho "Afroamerykanetsʹ" prezydent bude "ostannim" diyuchyy prezydent pivnichnoyi krayiny. "Afroamerykanetsʹ" prezydent bude ostannim vykonuyuchyy obov'yazky prezydenta SSHA"Vangelia Pandeva Dimitrova takozh peredbachyv ataky na vezhi-blyznyuky,

koly v 1989 rotsi vona skazala: "Zhakh, zhakh! Amerykansʹki braty budutʹ padaty pislya toho, yak zaznaly napadu z boku stalevykh ptakhiv. Vovky budutʹ vyty v kushchi, i beznevynna krov bude lytysya. "(1989) Buvalo, yak prohnozuvalosya. Vsesvitniy torhovyy tsentr vezhi v Nʹyu-Yorku vpaly taki terakty 11 veresnya 2001 roku. Vezhi VTTS buly dublʹovani «Blyznyuky» abo terorysty yizdyly pasazhyrsʹki litaky "Brothers". - "Stalevi ptytsi" - v vezhi. "Kushch", ochevydno, vidnosytʹsya do prizvyshcha nynishnʹoho prezydenta SSHA.


Vona takozh peredbachyv ruynivnoho tsunami v 2004 rotsi, yakyy vdaryv taysʹkoho uzberezhzhya, "Velyka khvylya bude okhoplyuvaty velyke uzberezhzhi z lyudʹmy i selakh, de vse znykaye pid vodoyu."
Rezulʹtat Zobrazhennya dlya spustoshenoyu zemli
 Vona takozh skazala, shcho v 2023 rotsi orbita Zemli bude zminyuvatysya, shcho b «roztopyty polyusa» i pidpalyv v "Blyzʹkyy Skhid"

Stara zhinka skazala: "Velyka Islamsʹka viyna» pochnetʹsya v Syriyi kulʹminatsiyeyu povnyy kontrolʹ nad Rymom, v 2043 rotsi.

 Vin takozh zayavyv, shcho bude stvoreno ostatochnyy khalifat i shcho Yevropa "prypynytʹ svoye isnuvannya", shchob staty kontynent "mayzhe porozhniy" i "pustyri, pozbavleni budʹ-yakoyi formy zhyttya. " Odnym z naybilʹsh shokuyuchykh prorokuvannya bulo zrobleno v 1980 rotsi slipa babusya skazala: "Na rubezhi stolitʹ, v serpni 1999 abo 2000 roku, Kursʹk bude pokryta vodoyu, i vesʹ svit bude plach nad nym." prorokuvannya ne maye niyakoho sensu todi.

Dvadtsyatʹ rokiv po tomu, vin zrobyv zhakhlyvyy pochuttya. Rosiyi atomnyy pidvodnyy choven zahynuv v rezulʹtati neshchasnoho vypadku v serpni 2000 roku na pivdenʹ buv nazvanyy na chestʹ mista Kursʹka, yaki zhodnym chynom ne mohly buty pokryta vodoyu.


Sered bahatʹokh peredbachenʹ, ye deyaki dosytʹ ekzotychni, taki yak zabezpechennya toho, shchob inozemtsi dopomozhutʹ lyudyni zhyty pid vodoyu v 2130,

abo mozhlyva viyna na Marsi v 3005.

I, nareshti, mabutʹ, samyy fantastychnyy shche samyy apokaliptychnyy:

Vanha zapevnyv, shcho ne bude niyakykh zalyshylysya v zhyvykh na Zemli, blyzʹko 3797.

Tut my zalyshayemo spysok prorokuvanʹ na nayblyzhchi roky:

 I shcho vy dumayete?

Vanha oselyvsya v Petrych Bolhariyi protyahom 1930-kh rokiv, de vona peredbachyla pochatok Druhoyi svitovoyi viyny. Yiyi slava poshyrylasya duzhe shvydko po vsiy Bolhariyi, i v odyn prekrasnyy denʹ vona vidvidala tsarya Borysa III. Vanha poperedyv korolya proty uchasti Bolhariyi u viyni. Bolharsʹki polityky ne pryslukhayetʹsya: krayina pryyednalasya do Hitlera, a potim opynyvsya v chysli peremozhenykh. Tse bulo tilʹky povoyenna patronat SRSR, yake vryatuvalo Bolhariyu vid terytorialʹnoho rozchlenuvannya. Bolharsʹki polityky, yaki vidvidaly Vanhu, poshyryly novynu pro prorochytsi z yikh kolehamy z inshykh krayin. V rezulʹtati, Vanha stala vidoma v usʹomu sviti.

Spysok podiy, yaki vona peredbachyla tak tochno, diysno vrazhaye.
 Korolʹ Borys III znovu vidvidav yiyi v 1942 i 1943. slipa zhinka (vona bula v yiyi trydtsyatykh todi) skazav tsaryu, shcho vin pomre 28 serpnya 1943 roku.
 U lyutomu 1943 roku vona perekazala tsarevi, shcho vona mohla bachyty chervonyy prapor nad yoho palatsom. Yiyi peredbachennya zbuvalysya. Korolʹ Borys III pomer 28 serpnya, a chervonyy prapor bulo pidnyato vyshche Sofiyi voseny 1944 roku.
 Bolhariya stala sotsialistychnoyu krayinoyu. U sotsialistychnoyi Bolhariyi, de Vanha provela bilʹshu chastynu svoho zhyttya, lyudy stavylysya do yasnovydtsiv i mistykiv v osnovnomu nehatyvno. Komunisty vvazhaly, shcho Vanha roztikalasya zaboboniv, vidvolikayuchy lyudey vid budivnytstva sotsializmu.
 Voseny 1952 roku prorochytsya vyyavylasya u velykiy bidi, koly vona hovorytʹ, shcho Yosyp Stalin pishov by v peklo. Vanha buv pomishchenyy u v'yaznytsyu v rezulʹtati tsʹoho peredbachennya, khocha i ne nadovho. Prorotstvo zbulosya - radyansʹkyy heneralisymus diysno pomer. Smertʹ Stalina ne vryatuvalo prorokynya vid politychnykh peresliduvanʹ, khocha.
Toy fakt, shcho Vanha buv rodom z Makedoniyi (Yuhoslaviya) peresliduvav umy bolharsʹkykh spetssluzhb. Bolhariya bula z duzhe napruzheni vidnosyny z Yuhoslaviyeyu Yosypa Broz Tito, yakyy dav bolharsʹkoyi sekretnoyi sluzhby pidstavy vvazhaty, shcho prorochytsya buv ahentom zakhidnoho susida.

Protyahom 1970-kh rokiv, bolharsʹki spetssluzhby prodovzhuvaly zbyraty komprometuyuchi materialy proty Vanhy. Vony kolysʹ shukaly yiyi dodomu i znayshov 90000 leviv, shcho bula velychezna kilʹkistʹ hroshey dlya sotsialistychnoyi krayiny.

 Vanha ne buv ukladenyy u v'yaznytsyu, ale vona bula opysana v zvitakh yak slaborozvynenoyu i zukhvaloyi zhinky. Buly vysokopostavleni chynovnyky v krayini, yaki zakhyshchaly Vanhu. Bahato v Bolhariyi dosi pam'yatayutʹ istoriyu, koly chynovnyk vtratyv portfelʹ z vazhlyvymy dokumentamy. Politsiya i spetssluzhby ne zmohly znayty vypadok, tomu yim dovelosya prosyty dopomohy Vanhy. Sprava bula znaydeno, i prorochytsya bula nahorodzhena lystom podyaky. V tsilomu, mozhna skazaty, shcho vlada sotsialistychnoyi Bolhariyi likuvannya Vanha po-riznomu.

 Z odnoho boku, komunistychna ideolohiya zrobyla vlada borotysya proty «vidʹom». Z inshoho boku, mistseva elita zrozumila, shcho vony mohly b zrobyty prybutok vid Vanhy. Spetssluzhby vzyaly yiyi pid kontrolʹ vidviduvachiv i pochav zbyraty 10 leva bolharsʹkoyi i $ 50 - vid inozemnykh vidviduvachiv. Ekonomisty pidrakhuvaly, shcho Vanha prynis 9 milʹyoniv leva do bolharsʹkoyi skarbnytsi. U 1967 rotsi Vanha bula vykorystana dlya neisnuyuchoyi pozytsiyi v yakosti «derzhavnoho sluzhbovtsya». Yiyi zhyttya pryynyala takyy oborot, zavdyaky zusyllyam, shcho vzhyvayutʹsya dochkoyu todishnʹoho bolharsʹkyy lider Todor Zhyvkov, Zhyvkova. Lyudmyla bula zatsikavlena ​​v ezoterychnykh navchannyakh i vidvidaly prorochytsi bahato raziv.

Lyudmyla korystuyutʹsya velykoyu populyarnistyu v krayini. Vona rozrobyla duzhe teplu druzhbu z samoyi Vanhy. U pochatku 1979 roku Vanha kazhe, shcho Zhyvkova b pomerty v avtomobilʹniy avariyi. Spetssluzhby namahalysya zapobihty trahediyi, ale tse ne dopomohlo. Zhyvkova perezhyv avtomobilʹnu avariyu, ale potim pomer dva roky po tomu. U 1987 rotsi, koly Todor Zhyvkov buv dosi keruye krayinoyu,
Vanha peredbachyla holovni zminy dlya natsiyi, shchob prybuty. Vona skazala, shcho Bolhariya bude nayblyzhchym chasom shche odyn lider, vydatnyy vchenyy, yakyy ne buv by prykhylʹnykom doktryny Lenina.

 U 1992 rotsi bolharsʹkyy filosof Zhelev pryyshov do vlady v krayini. Sotsialistychnyy rezhym v Bolhariyi vpav, i krayina prodovzhyla sviy rozvytok u vidpovidnosti zi standartamy YES i NATO. Vanha peredbachala osnovni politychni podiyi, shcho vidbuvayutʹsya v usʹomu sviti.
Vona peredbachyla vtorhnennya radyansʹkykh viysʹk u Chekhoslovachchyni, vbyvstva prezydenta SSHA Dzhona F. Kennedi, indiysʹkyy prem'yer-ministry Indira i Radzhyv Handi, krakh dyktatury Anastasio Somosy v Nikarahua i bahatʹokh inshykh istorychnykh podiy.

 V danyy chas bahato rosiysʹkykh tsikavo, yakshcho prorotstvo Vanhy pro Rosiyu zbutysya v odyn prekrasnyy denʹ chy ni. U 1979 rotsi, pid chas zustrichi z pysʹmennykom Valentynom Sydorovym, Vanha skazala: "Vse roztane, nemov lid, tilʹky odne zalyshytʹsya nezaymanym - slava Volodymyra, slava Rosiyi. Zanadto bahato vin prynis v zhertvu.

Nikhto ne zmozhe zupynyty Rosiyu. Vsi vony budutʹ vydaleni z neyi na shlyakhu i ne tilʹky zberezhetʹsya, ale i stane volodarem svitu ».

 Do svoyeyi smerti v 1996 rotsi Vanha znovu peredbachyv slavne maybutnye dlya Rosiyi. Z·hidno bolharsʹka yasnovydytsya, Rosiya bude yedynoyu v sviti nadderzhavoyu.

Fakhivtsi pidrakhuvaly, shcho 68 vidsotkiv yiyi prorotstva zbulysya. My tilʹky mozhemo pochekaty i podyvytysya, yakshcho inshi yiyi peredbachennya stayutʹ realʹnymy chy ni.

Spasybi, shcho znayshly chas, shchob prochytaty tsyu stattyu. Yakshcho vy znayshly tsyu informatsiyu korysnoyu, budʹ laska, podilitʹsya nym z druzyamy i sim'yeyu. Vasha pidtrymka v dosyahnenni spilʹnoyi mety obminu bezkoshtovnu informatsiyu bula b otsinena (cherez viralalternativenews.com).
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

No comments:

Post a Comment